Ceiba
Jeśli chcesz oglądać tęczę, musisz dzielnie znieść deszcz.
chińskie przysłowie

O nas

W skład naszego zespołu wchodzą:
Zadzwoń, aby umówić
się na spotkanie:601 250 303

Grażyna Gołuchowska

Psychoterapeuta poznawczo-behawioralny

Kim jestem

Jestem psychologiem i psychoterapeutą, pracującym w nurcie poznawczo-behawioralnym. Ukończyłam studia psychologiczne na UAM (specjalność – psychologia kliniczna) oraz 4-letnią Szkołę Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej w Warszawie. Posiadam certyfikat psychoterapeuty PTTPB (nr 292). Korzystam z teorii i praktyki terapii schematu J.E. Younga.

Moje doświadczenie

Zdobywałam w Ośrodku Interwencji Kryzysowej w Środzie Wlkp, gdzie pracowałam przede wszystkim z osobami dorosłymi (i z szerokim spektrum problemów i zaburzeń).

Komu pomagam

Specjalizuję się w psychoterapii indywidualnej osób dorosłych, w szczególności osób, które cierpią w związku z zaburzeniami lękowymi (dawniej zwanymi nerwicami), m.in. lękiem panicznym, lękiem przed określonymi obiektami, występami publicznymi, lękiem przed poważną chorobą itp. lub zaburzeniami nastroju (depresje).

Oferuję pomoc psychologiczną osobom, które:

 • mają problemy związane z niskim poczuciem własnej wartości,
 • nie radzą sobie z takimi uczuciami, jak poczucie winy, złość, wstyd i inne,
 • potrzebują wsparcia w związku z trudną sytuacją życiową,
 • czują się niezrozumiane, mają problemy w relacjach z innymi ludźmi,
 • mają problemy ze snem, odżywianiem się, chronicznym napięciem, przeżywają stres.
Zadzwoń, aby umówić
się na spotkanie:501 671 810

Anna Hermann

Psychoterapeuta poznawczo-behawioralny

Kim jestem

Jestem absolwentką psychologii w ramach dwóch specjalności: klinicznej i pracy, na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Pracuję z osobami dorosłymi, młodzieżą i dziećmi w nurcie poznawczo-behawioralnym (ukończyłam czteroletnią szkołę terapii poznawczo-behawioralnej prowadzoną przez CTPB w Warszawie i Oxford Cognitive Therapy Centre). Obecnie jestem w trakcie certyfikacji a moja praca poddawana jest stałej superwizji. W CTPB ukończyłam również cykl szkoleń z terapii schematu J.E. Younga

Moje doświadczenie

Doświadczenie zawodowe zdobyłam pracując jako psycholog szkolny. Pracowałam także jako psychoterapeuta w Poradni Zdrowia oraz w Centrum Zaburzeń Odżywiania. Wiedzę z zakresu zaburzeń odżywiania poszerzyłam na konferencjach naukowych i szkoleniach (m.in. „Anoreksja i bulimia psychiczna – w sieci pułapek” zorganizowanym przez Wielkopolski Instytut Psychoterapii). Praktykę kliniczną odbyłam na Oddziale Dziennym w Poznaniu, gdzie rozwinęłam warsztat diagnostyczny i terapeutyczny.

Komu pomagam

Oferuję pomoc osobom, które mają problemy w relacjach z innymi ludźmi, np. w związku, w pracy, w rodzinie, osobom, które nie potrafią sobie poradzić z kryzysem i zmianami, nie radzą sobie ze stresem i emocjami, odczuwają nadmierny lęk, złość lub przygnębienie, nie odnajdują sensu życia.

Mogę pomóc w problemach, gdy:

 • odczuwasz lęk, który dezorganizuje Twoje życie,
 • czujesz dużo złości, którą lokujesz w sobie,
 • nie jesteś zadowolony z siebie, a Twoja samoocena jest zaniżona,
 • nadmiernie koncentrujesz się na tym, co jesz i ile jesz,
 • uzależniłeś się, np. od hazardu, alkoholu, nikotyny,
 • brakuje Ci asertywności i umiejętności komunikacyjnych,
 • masz trudności z nawiązywaniem kontaktów z płcią przeciwną,
 • nie radzisz sobie z dzieckiem bądź niepokoi Cię jego zachowanie.
Zadzwoń, aby umówić
się na spotkanie:601 929 864

Daina Kolbuszewska

Psychoterapeuta Gestalt

Kim jestem

Jestem psychoterapeutką Gestalt, psychologiem i mediatorem. Ukończyłam kurs pomocy psychologicznej Gestalt w Instytucie Terapii Gestalt (ITG) w Krakowie, obecnie szkolę się w Szkole Psychoterapeutów i Trenerów Gestalt w ITG wg standardów uznawanych przez European Association for Gestalt Therapy. Jestem absolwentką psychologii klinicznej na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu, a także mediatorką (uprawnienia nadane przez Polskie Centrum Mediacji). Rozwijam stale swoje umiejętności podczas warsztatów i treningów. Pasjonuje mnie moja praca, kontakt z klientami, proces zmiany.

Doświadczenie

Mam doświadczenie w pracy z młodzieżą oraz z dorosłymi (gabinet własny, współpraca z Fundacją „Dziecko w Centrum”, „Centrum Progres” – dla osób po kryzysach, staż w Klinice Psychiatrii Szpitala Klinicznego w Poznaniu, na Oddziale Psychiatrii w Ostrowie Wielkopolskim, Kościanie i Siekowie). Systematycznie superwizuję swoją pracę u superwizorów akredytowanych przy Polskim Towarzystwie Psychoterapii Gestalt.

Komu pomagam

Prowadzę terapię indywidualną dla dorosłych i młodzieży oraz terapię par. Organizuję warsztaty z komunikacji dla par – otwarta i ujawniająca emocje komunikacja sprzyja bliskości w związku, rozwiązywaniu konfliktów i wychodzeniu z kryzysów. Oferuję także mediacje dla par. Wspomagam w rozwoju osoby, które chcą poszerzyć swoje możliwości i kreatywność, otworzyć na nowe.

„W poczuciu zmienności tkwi zawsze nadzieja na lepsze” (Antoni Kępiński).

Czym jest Gestalt?

Gestalt przywiązuje wagę do świadomości aktualnego doświadczenia – TU I TERAZ. Pomaga uświadomić sobie wewnętrzne mechanizmy, które zmuszają nas do powtarzania zachowań wywołujących cierpienie. Pozwala na wypróbowanie nowych, bardziej twórczych rozwiązań. Gestalt to „sztuka kontaktu” – pogłębiamy znajomość siebie w relacji z terapeutą, który towarzyszy w pokonywaniu trudności i wewnętrznym rozwoju. Terapeuta i klient są równorzędnymi partnerami pozostającymi w autentycznej, dwustronnej relacji. O Gestalcie mówi się nie tylko jako o kierunku psychoterapii, ale jako o filozofii, „sztuce życia w autentycznym kontakcie”. „Każde prawdziwe życie jest spotkaniem” (Martin Buber).

Zadzwoń, aby umówić
się na spotkanie:605 566 843

Magdalena Wiercioch

Psychoterapeuta poznawczo-behawioralny

Kim jestem

Jestem psychologiem i psychoterapeutą w trakcie szkolenia. Studia psychologiczne ukończyłam na Uniwersytecie SWPS w Poznaniu (specjalność – psychologia kliniczna). Obecnie kształcę się w Szkole Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej. Ukończyłam również studia podyplomowe na kierunku Psychologia społeczna w praktyce oraz na kierunku Psychodietetyka.

Jest mi bliska Terapia akceptacji i zaangażowania, praktyka uważności.

W swojej pracy kieruję się zasadą, że skuteczność terapii w dużej mierze zależy od relacji opartej na poszanowaniu drugiej osoby, jej wartości, a także na empatycznym rozumieniu Drugiego – zarówno złożoności, jak i wyjątkowości jego przeżyć.

Doświadczenie

Doświadczenie zdobywałam w Szpitalu Miejskim im. F. Raszei w Poznaniu.

Swoje umiejętności rozwijam biorąc udział w specjalistycznych warsztatach, szkoleniach i konferencjach. Doświadczenia z zakresu pomocy i wsparcia osób doświadczających straty zdobywałam podczas szkolenia Fundacji „By dalej iść”.

Komu pomagam

Prowadzę psychoterapię indywidualną osób dorosłych.

Oferuję pomoc psychologiczną osobom, które:

 • przeżywają stresujące sytuacje życiowe,
 • potrzebują wsparcia w sytuacji straty,
 • mają obniżony nastrój,
 • cierpią z powodu zaburzeń lękowych,
 • mają trudności wynikające z niskiego poczucia własnej wartości,
 • potrzebują wsparcia w zmianie nawyków żywieniowych (np. jedzą pod wpływem emocji),
 • pragną lepiej poznać siebie.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij